Pahalıyı sevenlerin iyi bileceği markalardan biri olan Valentino, yeni yüzü olarak dünyanın en iyi mankenlerinden biri olarak kabul edilen Naomi Campbell ile anlaştı. Anlaşmanın akabinde hemen çekimlere başlanması ise dikkat çekti. Naomi ve Valentino sevenleri ise bir sürpriz bekliyordu. Bu sürpriz çekimlerin yapıldığı yer ile alakalı. Öyle bir yerde çekim yapıldı ki bir çok kişi çekim sırasında Naomi’yi görme şansına sahip oldu.

Dev Metro’da Çekim Yapıldı!
Naomi Campbell’ın Valentino kıyafetlerini giyip çekim yapılan yer New York metrosuydu. Dünya’nın en meşhur beş metrosundan biri olan New York metrosu, geçtiğimiz hafta içi Naomi Campbell’ı ağırladı. 19-2020’nin sonbahar-kış koleksiyonları için yapılan çekim, Valentino markasının sosyal hesapları üzerinden de paylaşıldı.

Çekimlerin sadece metroda yapıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu sadece Valentino’nun bir senaryosu. Naomi Campbell, yeşil gösterişli ve parlak elbisesiyle metronun gelmesini bekliyor. Adeta bir takvim yaprağını andıran o görüntü, çekimlerde en çok kullanılmayı hak eden türde.

Marka, önümüzdeki günlerde çekime dair çok daha fazla fotoğraf paylaşımında bulunabilir. Naomi de kendi hesabı üzerinden çekimlere ilişkin paylaşımlarda bulundu.