Türkiye’nin artan moda trendi bir çok kişiyi moda yorumcusu olmaya yöneltiyor. Türkiye’deki moda tasarımcılarının başarısı bunun en iyi tetikleyicisi oldu. Türk dizilerinde sık gördüğümüz Enis Arıkan, artık sadece dizilerde karşımıza çıkmayacak. Youtube’un yüksek enerjisi ve ulaştığı kitlenin farkında olan Enis Arıkan, yeni projesiyle youtube izleyenlerini moda konusunda doyum noktasına ulaştıracak.

YOUTUBE İLE YORUMLAYACAK!
Genellikle TV ekranlarında sık karşılaştığımız programların youtube versiyonu olarak da bahsedeceğimiz yeni programını tanıtan Enis Arıkan, youtube üzerinden bir kanal oluşturdu. “Son Moda Bükücü” ise onun moda kanalının yeni ismi.

Platforma hızlı bir giriş yapan Arıkan, 8 seriye sahip bölümleri ard arda yayınladı. Bu bölümler oluşturulan kombinlerin yorumlanması üzerine. Eğer Enis Arıkan’a güveniyorsanız onun moda zevkini yansıtan kendine ait programı izlemenizi tavsiye ederiz.

Program aynı zamanda oldukça esprili bir şekilde sürüyor. Yani sadece moda değil, yaşam üzerine de konuların konuşulduğu oldukça eğlenceli bir program haline getirilen programda farklı konukların ağırlanması da yine programa farklı bir hava katmış durumda.