Devir teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanma devri. Bundan sonra yaptırmak istediğiniz dövmeyi telefonunuzun ekranından vücudunuzun neresinde görmek istiyorsanız görebilirsiniz. Kullanacağınız uygulamanın adı Inkhunter. Bu Uygulama size bu konuda çok yardımcı olacak. Uygulamanın özelliklerini hep beraber incelemeye ne dersiniz?

İçinde bulunduğumuz zaman teknolojik açıdan her türlü yardımı bizlere sunuyor. Dövme yaptırmayı düşünüyorsunuz fakat vücudunuzun dövmeyi uygulamayı düşündüğünüz noktada nasıl duracağı hakkında endişeleriniz var. Artık çok basit bir uygulama ile kolunuzu sırtınıza yaptıracağınız dözmenin nasıl duracağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Inkhunter adlı uygulama sayesinde kalıcı dövme yaptırmaktan hiç korkmayacaksınız. Dilediğiniz modeli seçip ön izleme yapabiliyorsunuz.

Inkhunter adlı uygulamanın içinde bulunduğu My tattoos bölümünden kendi çizimlerinizi yapabilirsiniz. Böylelikle kendi tasarımlarınız olan dövme modellerini kendi vücudunuza uygulayabiliyorsanız. Kullanması çok basit olan uygulamanın nasıl çalıştığını merak edenlere küçük bir açıklama yapalım. uygulamanın içinde bulunan tasarım kütüphanesi kısmına girip kendinize uygun beğendiğiniz bir tasarımı seçiyorsunuz. Uygulamanın yönlendirdiği şekilde dövmeyi görmek istediğiniz bölgeye üç çizgi çekiyorsunuz. Daha sonra o bölgeyi akıllı telefonunuzun kamerası ile algılatıyorsunuz ve dövmeyi yerleştiriyorsunuz. Tasarımınız onay alırsa dövmenin üzerinde büyütme küçültme işlemleri yapıp boyut değiştirebilir, dövmeyi yaptırmak için gerekli duruşu da ayarlayabilirsiniz.

Teknolojinin sınırlarını oldukça genişletmesinden faydalanıp, dilediğimiz bir çok işlemi uygulamak artık çok kolay. Bize sadece teknolojik yenilikleri yakından takip etmek kalıyor.