Paris’te uzun süren moda haftası bugün son buluyor. Fransa’nın merkezinde tüm dünyanın yakından takip ettiği moda haftasında sayısız marka en yeni tasarımları marka takipçilerine sundu. Asya ve Amerika gibi büyük kıtalardan da çok sayıda katılımcı alan defileler 2019’a damgasını vurmuş durumda.

3 MARKA ÖNE ÇIKTI!
Paris’te markaların yarışında bazı markalar ise bir adım önde oldu. Başlangıcından bitişe kadar yoğun ilgiyi bir kez olsun kesmeyen katılımcılar son günde de yoğun ilgi gösterdi. Fakat bazı günler ekstra yoğunluğun yaşanması ise kimsenin dikkatinden kaçmadı.

Jacquemus! Bu markayı şimdiye kadar duyan sayısı sanıyoruz ki çok fazla değildi. Fakat üretilen ufak boyutlu bir çanta tasarımı Jacquemus markasını bir anda tüm dünyaya tanıttı. Bu da marka tanıtımı açısından moda haftalarının ne derece önemli olduğunun en net göstergesi.

Ve öne çıkan diğer iki marka. Chloe ve Dior. İki marka Fransa’nın köklü markalarından. Fransız markalar tüm dünya tarafından takip edilen, sık kullanılan marka olarak ön planda. Sadece giysi değil kozmetik ürünleriyle de fazlaca tercih edilmeleri, onların bilinirliğini daha etkin kılıyor.