Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE
Atilla Kınalı
E-posta: [email protected]

GENEL KOORDİNATÖR / GENERAL COORDINATOR
Cihan Kara
E-posta: [email protected]

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ / EDITOR-IN CHIEF
Betül Üçer
E-posta: betü[email protected]

HABER EDİTÖRLERİ / NEWS EDİTORS
Melike T.

Narin Y.

Onur S.

Sevil A.

REKLAM MÜDÜRÜ/ ADVERTISING MANAGER

Cihan Kara
E-posta: [email protected]

YAZILIM / SOFTWARE
Wordpress Altyapısı ile Look Haber yazılımı kullanılmaktadır.

İLETİŞİM / CONTACT

Adres : Yenidoğan Mah. Hilal Sok. No.1/10 Bayrampaşa / İSTANBUL

Telefon : 0212 480 05 12
Fax : 0212 480 05 13

İşbu Gizlilik Politikası ile kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatılmış olduğunuzu ve kişisel verilerinizin burada belirtilen şekilde kullanılmasına onay verdiğinizi kabul etmektesiniz. İşbu Gizlilik Politikası’nda, Altun Bilişim İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından işletilmekte olan https://www.en10.net/ internet sitesinin işletilmesi sırasında Site kullanıcıları/üyeleri/ziyaretçileri (“Veri Sahibi”) tarafından En10.net ile paylaşılan veri sahibinin siteyi kullanımı sırasında ürettiği kişisel verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartlara yer verilmiştir.

GİZLİLİK POLİTİKASI
en10.net haber portalı tüm hakları ile saklıdır. Moda portalımızda bulunan haber, kod, yazı, görsel, ses dosyaları, videolar, röportajlar ve çeşitli materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Site içerisinde bulunan içerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. en10.net basın yayın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte, aynı zamanda özgünlük ilkesi ile habercilik sunumu gerçekleştirmektedir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site harici linklerin sorumluluğunu almaz ve yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumlu olarak tutulmaktadır.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the en10.net however, sometimes the en10.net uses third parties to process your information. en10.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the en10.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the en10.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the en10.net and its services. When you use en10.net online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the en10.net cookies section of our full PrivacyPolicy.