İç çamaşırları giydiğimiz kıyafetlerin vücudumuzda daha konforlu durmasını sağlayan önemli bir faktör. Fakat bu düşünceye aykırı bir düşünceyle kot kumaş iç çamaşırı üretildi. Üretimin ötesinde satışa bile çıktığını söyleyebiliriz. Kot kumaş yani denim olarak üretilen külot ile ne kadar rahat hareket edilir bilinmez fakat sansasyonel haberlere karışan bir çok ünlü bunu kullanarak yeni bir deneyim sergileyebilir.

470 DOLAR’A SATILIYOR!
Denim olsa da %100 pamuktan üretilmiş olan bahsettiğimiz kot olarak belirteceğimiz iç çamaşırı İngiliz marka tarafından satışa sunuldu. 470 Dolar ödeyen herkesin sahip olacağı iç çamaşırı yoğun bir ilgi gördü. Fakat ilginin sebebi tasarımdan ziyade aykırılık diyebiliriz. Çünkü denim bir iç çamaşırı ne kadar konfor sunar tartışılır.

Tasarımın sosyal medyaya düşmesi tabiki de hazırda bekleyen bir çok kişinin diline düştü. Bunun hiç rahat ve iyi bir tercih olmayacağını belirten kullanıcılar tasarım için berbat yorumunu yaptı. Marka ise tüm bunlara rağmen sunmuş olduğu ürünü savundu. Üretilen külotun çok yönlü kullanılabilir olduğunu da vurguladı. Yaptığı son açıklamaya göre şortun üzerine bile giyilebilir olduğu düşünülüyor.

Bu tasarım kadar diğer ürünleri de tartışılan marka moda dünyasına sunmuş olduğu yeni bakış açısıyla birilerine mutlaka ilham kaynağı olacak gibi görünüyor. Çok sayıda farklı modelin de olduğunu belirtelim.