İnsanların yaşı arttıkça cildi de yaşlanır ve bununla birlikte kırışıklıklar meydana gelir. Kimse kırışık bir cilde sahip olmak istemez. Bu yüzden de kırışıklığa önlem almak için çözüm arar. Bu aşamada en iyi çözümün E vitamini olabileceğini belirtelim. E vitamininin kırışıklık ile savaşta büyük bir öneme sahip olduğu ve kırışıklık tedavisinde E vitamini desteğinin kullanıldığı uzmanlar tarafından açıklanmıştı.

Ciltte kolajen üretiminin artmasına olanak tanıyan E vitaminin formlarından olan tokoferol, kırışıklıkların azalmasında önemli bir rol oynuyor. Lipid-çözünür antioksidan özelliği taşıyan bu vitamin türünün, kırışıklığı da önlüyor. Cildimizin kuru olması da kırışıklık için davetiye çıkarıyor ve E vitamini cildi nemlendirme özelliğine sahip. Böylece cildiniz kurumayacak ve kırışıklıklar ile daha güçlü bir şekilde mücadele verebileceksiniz. Söz konusu vitaminin en önemli özelliklerinden biri de hücrenin yenilenmesini hızlandırmasıdır. Bu özelliği sayesinde de cilt daha genç bir görünüme kavuşur. E vitaminini kapsül olarak alabileceğiniz gibi, E vitaminini bünyesinde barındıran doğal besinler ile de alabilirsiniz.

Ameliyatsız Tedavisi Mümkün!
Günümüzde cilt kırışıklıklarına ameliyatsız çözümler de mümkün. Bunların başında HIFU uygulaması geliyor. Ameliyatsız yüz germe uygulamaları arasında en yeni teknolojiyi işaret eden HIFU, yüzdeki yaşlılık belirtilerini tamamen yok etme özelliğine sahip. Yüksek donanımlı güzellik merkezlerinde bulabileceğiniz HIFU, yüzdeki kırışıklıkları tamamen ortadan kaldırabiliyor.