Bir dönem Türkiye’de moda yorumcusu olarak TV ekranlarında karşımıza çıkan Ivana Sert, bu yıl kendini sık şekilde tesettür modası içerisinde gösteriyor. Daha önce anlaşma sağladığı bir giyim markasının tesettürlü gelinliklerini giymişti. Oldukça sansasyonel karşılanan bu durum, sevenleri tarafından takdir ve beğeniyle karşılanarak övgüyle bahsedilmişti. Şimdi ise ünlü isim ikinci bir defa tesettüre geçti ve bu kez defilede yer aldı.

Muhafazakar Giyimini Paylaştı!
Ivana Sert, muhafazakar moda sektörüne yönelik taşımış olduğu kıyafetlerin fotoğraflarını sosyal medya hesabına yükledi. Geçtiğimiz gün sona eren İstanbul Modest Fashion Week’de podyuma çıkan Ivana, iki gün süren organizasyonda en fazla ilgi çeken ünlüler arasında yer aldı.

Sosyal medya hesabından yüklemiş olduğu fotoğraflara olan ilgi de oldukça fazlaydı. Türkiye’de iyi bir hayran kitlesi yakalayan Ivana Sert’in Instagram’da 2 milyonun üzerinde takipçisi var. Moda dünyası tarafından da takip edilen isim, koymuş olduğu muhafazakar giyimli defile fotoğrafları 230 bin beğeni aldı. Bu beğeni sayısı Ivana’nın normalden daha fazla aldığı beğeni. Şimdiye kadar yapmış olduğu paylaşımlarda genellikle 20 bin civarı beğeni alırken, bu paylaşım 10 katından daha fazla sayıda.

Tesettür kıyafetlere olan ilgisini gizlemeyen ünlü isimi bundan sonra modest moda haftalarında daha sık görebiliriz. Nitekim bu son defile, onun çok sayıda teklif almasını da sağlayabilir.