Dünyaca ünlü eski top modellerden biri olan Heidi Klum halen güzelliği ile büyülüyor. Yeni birlikteliği ve katıldığı özel davetlerle piyasada olduğunu unutturmayan güzel yıldız geçtiğimiz günlerde About You Awards 2019’da boy gösterdi. Münih’te düzenlenen ödül töreninde kıyafet tercihini Türk tasarımcılardan yana kullanan yıldız, seçimi ile adeta büyüledi.

Türk Tasarımlarıyla Dikkat Çekti!
Heidi Klum Raisa Vanessa tasarımı ile neredeyse tüm dikkatleri üzerine çekti. Gazeteciler için vermiş olduğu pozda ödülünü sergileyen 45 yaşındaki yıldız tulumunun altında ise bantlı sandaletler tercih etti. Geçmiş dönemlerde magazin gündemlerine sıklıkla konu olan Heidi Klum, yeni ilişkisinden sonra özel hayatını gizli yaşamaya başladı. 16 yaş küçük olan sevgili ile nişanlanmasının ardından ise ancak özel davetlerde görünür oldu. Bu yüzden merakları eskisine göre daha da artıran ünlü model takıları ile de büyük ilgi uyandırdı. Heidi Klum kıyafetlerine uygun olan takı tercihlerini yüzükleri ve büyük kolyesi ile tamamladı. Eski top modelin özellikle yüzüklerinin değeri farklı modacılar tarafından yorumlandı.

Yıllardır süre gelen İtalyan, Fransız, İngiliz ve Amerikalı moda tasarımcıları için Türk moda tasarımcıları ciddi bir rakip haline gelmiş durumda. 2019 Yılında Türk modacılar şimdiye kadarki en üst seviyeye ulaşmış durumda. Bu yılki New York, Paris, Londra, Milano gibi dev şehirlerin moda fuarlarında hep Türk tasarımcılar da yer aldı.

Haberimizde Heidi Klum’dan bahsediyor olsak da günümüzde bir çok ünlü ismin Türkiye’deki moda tasarımcılarını tercih ettiğini biliyor muydunuz? Jennifer Lopez, Beyonce, Rihanna, İnna gibi isimler ara ara Türk moda tasarımcılarının tasarımlarını satın alarak boy göstermekteler.