Popüler markalardan ikisi olan Guess ve ses sanatçıcı J Balvin, yeni bir ortaklık ile özel bir koleksiyonu satışa çıkardı. Moda dünyasında benzerlerini daha önce sık olarak görsek de yeni ortaklıklar çok daha fazla dikkat çekici olmaya başladı. Bunlardan biri de J Balvin ile Guess’in ortak yapım tasarımları. O tasarıma bir de isim verdiler.

Vibras İsimli Koleksiyon Olarak Tanıtıldı!
İki markanın işbirliğinden ortaya çıkan koleksiyonun ismi Vibras oldu. Peki Vibras nedir? Koleksiyonun ismi Kolombiyalı bir ses sanatçısından albümünden geliyor. Peki koleksiyona isminin verilmesi kadar Vibras’ı farklı yapan ne olabilir?

Hemen açıklayalım. Vibras albümü, enerjik ve hiperaktif şarkılar içeriyor. İki markanın koleksiyonundaki ürünler de tanım olarak Vibras albümüyle birebir uyum gösteriyor. farklı renklerin bir arada kullanılması, dinamik ve fazlasıyla havalı.

Türkiye’de de Guess mağazalarında Vibras koleksiyonunun satılması muhtemel. Şimdilik yurt dışında satışa çıkan renkli ve dinamik giysiler iki markanın gelecekte tekrar iş birliği yapmasına katkıda bulunabilir. Nitekim Vibras koleksiyonu ciddi bir ilgi görmüş durumda.