Victora’s Secret yeni sezon kadrosunu oluşturmaya hız kesmeden devam ediyor. Yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez Showlarına imza atan marka, yeni meleklerini resmen açıklamaya başladı. Adriana Lima gibi dev isimlerin son kez podyuma çıkmasından sonra yeni kanları bünyesine katan marka, son olarak Grace Elizbeth ile anlaştığını ilgili medya kuruluşları ile paylaştı.

Yeni Melek Elizabeth!
Yeni meleklerden birinin Grace Elizabeth olması alında hiç kimse için şok etkisi yaratmadı. 16 yaşından bu yana ünlü markaların defilelerinde kendini gösteren ünlü manken uzun zamandan beridir Pink kanatlarına sahip. Şu anda 22 yaşında olan güzel isim sadece kanatlarını değiştirdi. Düzenlenen defilelerde Pink kanatlarını bırakarak Victoria’s Secret meleklerinin taktığı kanatları takacak olan Grace Elizabet’in nasıl görüneceği ise şimdiden merak konusu olmaya başladı. Marka, içinde bulunduğumuz sezon içerisinde üç farklı ismin daha kadroya katıldığını duyurmuştu. Grace Elizabeth’ten önce marka tarafından resmi şekilde açıklanan; Alexina Graham, Barbara Palvin ve Leomie Anderson da yeni melekleri arasında yer alıyor.

Grace Elizabeth, son yıllarda fazlaca ön plana çıkan mankenler arasında. Amerikalı manken, Guess markasıyla tanınmıştı. Ardından Victoria Secret’in alt markasıyla çalışma imkanı bulan Grace Elizabeth, son olarak Victoria Secret melekleri arasına katılmayı başaran son isim oldu. Günümüzde bir çok mankenin en büyük hedefi ve hayali, böyle bir markanın bünyesinde yer almak. Grace Elizabeth ise bu hayalini gerçekleştirenlerden biri.