Sadece moda defileleri ve fuarlarında moda yaşanıyor diye düşünüyorsanız tamamen yanılıyorsunuz. Çünkü günümüzde öyle prestijli festivaller var ki adeta moda fuarlarını gölgede bırakacak türden. Bunlardan biri de dünyanın en prestijli festivali olan Coachella.

Coachella, Kaliforniya’da her yıl düzenlenen, ünlülerin akın ettiği, müthiş kombinlerin yapıldığı bir organizasyon diyebiliriz. Ve geçtiğimiz cuma günü başlayan festival, tüm hafta sonu bir çok ülkenin en ünlü isimlerini ağırladı.

ABARTILI KOMBİNLER DENENDİ!
Ünlü isimlerin abartılı kıyafetleri Coachella’da da dikkat çekti. Festivalde modaya dair açıkçası hüsran yaşandığını dile getiren moda tasarımcıları, beklenen moda akımlarını Coachella’da göremedi. Festivalde genellikle iç çamaşırlı ve bikinili kombinler ön plana çıkarken, ünlü isimlerin tercihleri de genellikle kısa şortlar oldu. Peki hangi isimler hafta sonu Coachella festivalindeydi dersiniz?

Shanina Shaik, Gigi Hadid, Kendall Jenner, Hailey Baldwin, Katy Perry bu isimler sadece katılım gösteren ünlü isimlerin çok az bir kısmını kapsıyor. Dev festival Türkiye’den de katılım aldı. Nazlı Kayı ve Dila Tarkan’da oradaydı.