Yaz aylarının gelmesine yakın kapılarını açan Chanel butiği ziyaretçilerini kabul etmeye başladı. Saint – Tropez’de yer alan butik moda dünyasını yakından takip eden ve nadir parçaları toplamayı sevenler için birebir. Üstelik butikte sergilenen koleksiyonların türü oldukça geniş. Coco Chanel Beach de Chanel koleksiyonu ise butiğin şimdiden en çok merak edilen koleksiyonlarından biri. Üstelik Chanel Le Mistralee villasında bulunan butiğinde alışveriş yapmak büyük bir keyif. Çünkü villanın imkânları sayesine ziyaretçiler dinlenme olanaklarından yararlanabiliyor.

Chanel Butiği’ne Büyük İlgi!
Öncelikle butiği ziyaret etmek istiyorsanız vaktinizin ağustos ayına kadar olduğunu bilmelisiniz. Zira bazı koleksiyon ürünleri tek parça olarak geldiği için süreyi uzatmanızı da tavsiye etmiyoruz. Özellikle özel tasarımlar ve ikonik olarak görülen mücevher koleksiyonu şimdiden büyük bir ilgi görüyor. Chanel butik alışverişleri içerisinde sezonun en popüler parçalarından olan marka ismi bulunan kemerlere de erişim sağlanabiliyor. Türkiye’den alınabilmesi için yurtdışı siparişi istenen kemerlerin butikte yer alması ise koleksiyonların çeşitliliğini net olarak ortaya koyuyor. Butiğin açıldığı andan itibaren gördüğü ilgi ise oldukça fazla.

Chanel bu yıl düzenlenen moda fuarlarında en çok ilgiyi gören markalar arasında listelenmesiyle de dikkat çekmişti. Marka kalitesinden ödün vermeyen Chanel, her yıl üzerine biraz daha koyarak ilerliyor. Bir çok ünlü isim ise Chanel’in ürünlerini tercih etmesiyle dikkat çekiyor.