Bir süredir özel hayatıyla ilgili konularla gündeme gelen Can Bonomo, evliliğin ardından ilk Single çalışmasını sundu. Daha önce yeni çalışmalarının yakında çıkacağının sinyallerini takipçilerine hissettiren ünlü şarkıcı yeni şarkısı ve klibi youtube platformunda yayına aldı. İlk olarak 2011 yılında albüm çıkaran ve Eurovision’da da ülkemizi temsil eden Bonomo, şimdi ise yeni larkısıyla gündemde.

YENİ SINGLE: BARDAK TAŞIYOR!
Can Bonomo’nun yayınlamış olduğu single çalışmanın adı Bardak Taşıyor oldu. Şarkıyı yayınladığı andan itibaren güzel tepkiler alan şarkıcı, klibin altına not düşmeyi de ihmal etmedi. İzleyeceğiniz insanların bazılarının akraba bazılarını yakın çevresi olduğunu belirten Can Bonomo, Bardak Taşıyor adlı çalışmanın ardından yeni albümünün de tarihini verdi.

Yeni albümün 2019 Nisan’da çıkacağını belirten şarkıcı şimdiden merak uyandırdı. Son single parçası ise yeni çıkacak albümün izlerini taşıdığı bizzat Bonomo tarafından söylendi.
Trend şarkılar arasına girmeyi başarsa da Bardak Taşıyor için yüksek bir izlenme oluştu diyemeyiz. Şimdilik 4,5 milyonluk bir izlenme alan Can Bonomo’nun kendine özgü hayran kitlesi bulunuyor. Farklı şarkılar yapmayı seven şarkıcı özellikle sözleri ile şarkılarına yakınlarını da dahil ediyor.