Dev markalar tanıtımlarını bir bir gerçekleştirirken diğer yandan gözler yavaş yavaş Apple cephesine çevrildi. Adeta rakiplerinin tanıtımlarını ve teknolojilerini sessizce izleyen Apple, eylül ayında tanıtacağı yeni iphone modelinin teknolojisini oluşturmaya devam ediyor. Rakiplerinin kendisinden önce tanıtım yapması ise Apple için iyi bir avantaj sağlıyor.

3 Kameralı iPhone’un Peşinde!
Peki yeni iPhone nasıl olacak dersiniz? Tasarım olarak sanıyoruz hiç kimse çok farklı beklentiler içerisinde değil. Sebebi ise iPhone çok fazla değişikliği sevmiyor olsa gerek geçtiğimiz yıllarda çok kez hüsran yaratmıştı. Bu hüsran genellikle tasarımın beğenilmemesi üzerine değil, ciddi değişikliklerin tasarım üzerinde yer almaması diyebiliriz. iPhone &2dan sonra 7 ve 8 modelleri çok tatmin edici olmamış X modeli ile fazlaca beğeni almıştı. Fakat şimdi sorun yeni modelin nasıl bir tasarımla çıkacak olduğu.

Tasarımda beklentiler çok yüksek değil fakat özelliklerde ciddi iyileştirmeler olmasını bekleyen takipçiler yeni iPhone modelinde 3 kamera görebilir. Üç arka kamera üzerinde çalıştığı görülen Apple’ın bu konuda kararlı olduğu görülüyor. Kamera özelliğini iyi bir optimizasyonla fazlsıyla tatmin edici olarak kullanıcılara sunan Apple, yeni cihazıyla fazlasıyla başarılı olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor.